Blog

Nierówny pojedynek z brakiem libido

Podatki od napojów stały się łagodne wraz z narastającymi problemami otyłości, szczególnie wśród młodzieży. Pisałem o opiece zdrowotnej od 3 dekad, począwszy od mojego rodzinnego Iowa, miejsca, w którym pokonywałem przejażdżki autokarem z kampanią marketingową Billa i Hillary Clinton, poprzez rozmowę o reformie zdrowia i gospodarce w stanie Hawkeye. Właściwie opisałem wzrost http://remy-cochen.com/wygraj-walke-z-otyloscia/ , upadek i ponowny wzrost reformy zdrowia, kronikę wydarzeń krajowych, a także wpływ Baracka i Michelle Obamy z South Side w Chicago na modyfikacje amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej z mojej bazy w Chicago.

Jestem twórcą przewodnika „Inside Obamacare”. Często na Forbes on Fox (), można mnie zobaczyć co jakiś czas w całym kraju w Fox Business News. W Chicago będzie można usłyszeć informacje o moim samopoczuciu i ocenach biznesowych w WBBM News Radio 780 i stu pięć,9 FM.

Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje umiejętności zdrowotne z korzyścią dla siebie, aby pomóc swojemu sąsiedztwu lub w swoim zawodzie, Coursera oferuje opcje nauki online dostosowane do Twoich potrzeb. Inne powiązania między dobrobytem jednostki a społeczeństwem obejmują dostępność usługodawców, bezpieczeństwo środowiska zbudowanego, emisje zanieczyszczeń powietrza i toksyn oraz inne elementy. Ochrona dobrobytu jednostek i społeczności, w których żyją, jest więc pracą profesjonalistów z różnych dziedzin, w tym narkotyków, polityki publicznej, inżynierii i projektowania, nauk społecznych, analizy bezpieczeństwa i nie tylko.

Problemem zdrowia publicznego, nad którym ostatnio rozważano, jest wpływ stresu na samopoczucie psychiczne, fizyczne i emocjonalne. Według sondażu przeprowadzonego przez Harvard School of Public Health, jedna czwarta Amerykanów twierdzi, że jest pod „wysokim” poziomem stresu. Stres nie tylko przyczynia się do utrzymujących się problemów zdrowotnych, takich jak bóle głowy http://www.restaurant-rotonde.com/5-posilkow-kazdego-dnia-kluczem-do-dobrej-sylwetki/ , bóle mięśni i problemy ze snem, ale dodatkowo wiąże się z pogorszeniem pozornie niezwiązanych problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, wysokie ciśnienie krwi i cukrzyca. Eksperci sugerują, że osoby, które zmagają się z przewlekłym stresem, przechodzą rutynowe badania kontrolne i znajdują skuteczne metody radzenia sobie.

Pisałem dla wielu sprzedawców mediów, w tym dla New York Times () i byłem reporterem opieki zdrowotnej w Chicago Tribune (). Wcześniej pisałem dla Modern Healthcare i kilku innych gazet w stanie Iowa, w tym dla Des Moines Register. Jestem energiczny w nauce i edukacji w University of Iowa School of Journalism MA w programie komunikacji strategicznej.

Zdrowie zaczyna się w naszych domach, uczelniach, miejscach pracy, dzielnicach i społecznościach. Wiemy, że dbanie o siebie poprzez przyjemne spożywanie i pozostawanie aktywnym, niepalenie, otrzymywanie naprawdę pomocnych szczepień i badań przesiewowych oraz wizyta u lekarza, gdy zachorujemy, mają wpływ na nasze zdrowie. Warunki, w jakich zostajemy, częściowo wyjaśniają, dlaczego niektórzy Amerykanie są zdrowsi od innych i dlaczego Amerykanie ekstra na ogół nie są tak zdrowi, jak mogliby być.

Obszary polityki, na których się skupiamy, obejmują dobro publiczne i zapobieganie; ochrona, koszt i dostawa firm zdrowotnych i opieki długoterminowej; badania biomedyczne; i postępowe nauki stosowane. Nasze sugestie są skierowane w stronę sektora publicznego i prywatnego, aby polepszyć dobre samopoczucie i dobre samopoczucie wszystkich Amerykanów i ich społeczności. Łącząc wiedzę z nauk organicznych, środowiskowych, psychologicznych i medycznych, specjaliści szkół zdrowia wdrażają, rozwijają i rozważają aplikacje zaprojektowane w celu zapewnienia jednostkom zdrowia na co dzień. Pedagodzy zdrowia są kształceni w zakresie oceny potrzeb zdrowotnych oraz planowania, opracowywania i wdrażania pakietów zdrowotnych, a także strategii komunikacyjnych w różnych środowiskach. Populacja, o której mowa, może być tak mała jak garstka osobników lub tak ogromna jak wszyscy mieszkańcy kilku kontynentów.

Jestem pasjonatem umiejętności dobrego samopoczucia w związku z wyjaśnianiem zawiłości opieki zdrowotnej. Lepiej zrozumiany system opieki zdrowotnej może zaoszczędzić komuś trochę gotówki lub życie. Jako wiodąca na świecie platforma edukacyjna online, Coursera oferuje kursy jako dodatek do pełnych pakietów dyplomów z najlepszych uniwersytetów i firm uznanych na całym świecie. Indywidualne programy obejmują wszystko, od witamin, przez trening, wychowanie młodych, po psychologię i nie tylko, a wszystko to w tak wysoko ocenianych instytucjach, jak Yale, Stanford i University of Pennsylvania. Możesz nawet zapisać się na studia Masters of Public Health z Imperial College London i University of Michigan.

Mullen i wsp. Szesnaście wyrazili podobne zasady na kilka sposobów. Rozróżnienie terminologiczne nie oznacza, że ​​podstawowe pojęcia są zupełnie inne. Wybór zasad studiowania przez Mullena był podyktowany otoczeniem i programem. Omawiała edukację pacjentów w szpitalach na temat leczenia; dla większości ha